Поручні та аксесуари для ванної

Аксесуари та поручні виготовлені з нержавіючої сталі марки AISI 304 і відрізняються високою якістю та довговічністю.

Поручні для інвалідів
Дивитися каталог
Аксесуари для ванної кімнати
Дивитися каталог
Сидіння та кришки для унітазу
Дивитися каталог

Тримачі для ванної та аксесуари

Ви теж здивувалися, побачивши на нашому «інженерному» сайті такий розділ?
Нічого дивного!

Працюючи багато років з монтажниками, нам часто задавали питання, де взяти не дуже дорогі, але якісні тримачі для людей з обмеженими можливостями? Ми швидко знайшли рішення – адже завод-виробник, з яким ми працюємо, випускає також і дану продукцію.

Пропонуємо і Вам ознайомитися з цим товаром, так як зараз поручні є чи не обов'язковою умовою при облаштуванні сантехнікою туалетів у громадських місцях, а також в санаторіях, спеціалізованих установах.

Наші захоплення і власники відрізняються високою якістю, все виготовлений турецьким виробником з марки сталі AISI 304.

Наша продукція поставлена вже на багато об'єктів і користується популярністю. Відмінна ціна, широкий асортимент і 100% наявність на складі в Києві – ось наша перевага!


Разом з поручнями прийшла ідея розширити наш асортимент аксесуарами для ванної кімнати.

Аксесуари допомагають додати комфорт у ванну кімнату і організувати простір. Виконані з нержавіючої сталі марки AISI 430, упаковані в поліетиленову плівку і коробку, щоб уникнути відколів і вм'ятин виробів при транспортуванні.Щорічно асортимент наших товарів поповнюється у зв'язку з високим попитом!

Наші клієнти – це не тільки приватні особи, а також готелі, торговельно-розважальні центри, школи, дитячі садки, нічні клуби, салони