Сучасний готель-Це досить складний організований об'єкт, при реалізації якого використовується накопичений роками будівельний і дизайнерський досвід. Найважливішим моментом є внутрішнє оснащення номерів. Саме якість оснащення номерів сформує більшу частину враження від готелю.
Рівень і комфортабельність готелю багато в чому визначається наявністю ванної кімнати і її облаштуванням. Якщо раніше вона вважалася, як допоміжне приміщення, сьогодні ж ванна кімната стала нагадувати спа-салон зі всякими штучками.
Ванна кімната - окремий простір номера, так як вона несе в собі гігієнічні та естетичні функції. Складно не погодитися з тим, що душ - це незамінний спосіб розслабитися під час бізнес поїздки або після прогулянки під час туристичної поїздки. Душ розслабляє тіло, відновлює тонус і покращує емоційний стан людини. У вбиральні все повинно бути зручним і функціональним.
У готелях Європи за останні кілька років великою популярністю стали користуватися душові кабіни без піддону зі скляною перегородкою. Виглядає елегантно, витончено, без зайвих деталей. Дана конструкція зарекомендувала себе своєю практичністю. Відпочиваючі з дітьми, люди похилого віку або з захворюваннями, які обмежують рухливість, полюбили такий варіант за простоту використання і відсутність необхідності переступати через бортик ванною або піддону.
Одним з елементів душової є душовий канал для стоку води.
Правильний вибір душового каналу для готелів дозволяє обійти багато неприємних ситуацій. Для того, щоб уникнути затопленої ванної кімнати, слід підібрати лоток з пропускною здатністю, що перевищує обсяги води з найбільшої лійки душа. Також необхідний правильний монтаж.
Крім цих нюансів, канал повинен підходити під інтер'єр приміщення. Від цього залежить привабливість ванній і всього інтер'єрного ансамблю в цілому.
Головними вимогами є: безпека, надійність і простота використання.
Розглянемо кілька видів душових каналів, які ми пропонуємо:
1. Лотки з фланцем - прямокутна рамка по периметру корпусу лотка і без фланця. Він буває горизонтальним і вертикальним, останній відмінно підійде для монтажу біля стіни.
2. Моделі з герметизуючою стрічкою - забезпечує захист від проникнення вологи і не дає розтектися гідроізоляції під час монтажу.
3. Якщо ви не знаєте, з якого боку лоток буде підключатися до каналізаційної труби, можна придбати сифон з поворотом на 360 градусів, який підключається до труби з будь-якого боку.
4. Для монтажу зливу в кутку вибирайте кутовий трап. На відміну від звичайного трапа, не потрібно робити ухил з чотирьох сторін. Має горизонтальний сифон.
5. У наших каналів відведення на трубу DN 50. Швидкість зливу води - 32л/хв. регулюється висота ніжок, в залежності від моделі-комбінований гідрозатвор або сухий.
6. Варіанти решіток з нержавіючої сталі: "дощ», «квадрат», «хвиля»і "під плитку".
7. Якщо ви хочете підключити лоток по периметру душової зони або в проході, можна вибрати канал без фланця.
Сучасні готелі вже не розміщують ванні в санвузлах. Сьогодні такий варіант можна зустріти в п'ятизіркових готелях або в заміських резиденціях. Саме душ, а не кабіна з піддоном більше підходить для міських готелів. Причина-незручно обслуговувати і мити. Вдалий варіант-зробити душову зону з лотком і спеціальним скляним огорожею.
Готелі діляться на кілька категорій:
Добре спроектована і стильна ванна кімната-визначає половину успіху готельного номера в цілому. З таких деталей, як душовий канал, змішувачі, оздоблення номера і складається Категорія зірковості Готелю.