У цій статті поговоримо про облаштування зовнішнього водостоку плоских дахів, балконів і терас з допомогою парапетних воронок.
Парапетна воронка являє собою трубу для відведення води з круглим перетином DN 100 і фартух для укладання під форму парапету. Виготовлена вона з поліетилену – це гарантує стійкість до перепадів температур і довговічність виробу.
Воронка може мати кілька застосувань і варіацій, якщо додати до неї додатковий елемент.
Додатково воронка може комплектуватися:
Нижче я розповім, що дозволяє змінити кожний з перерахованих елементів.
!!! Для з'єднання воронки з надставними елементом застосовують опорне кільце, яке служить перехідником.
Воронки широко застосовуються в будівництві, реконструкції будівель і споруд. Їх встановлюють на плоских покрівлях з бітумних матеріалів з водостоком через парапети і балкони. Також воронку можуть встановлювати в якості аварійного водовідведення, оскільки він дозволяє організувати прямий відвід на площі, що допускають затоплення.
4 переваги парапетних воронок:
Безпека: Зовнішнє водовідведення будівлі.
Енергоефективність: Запобігання «містків холоду».
Надійність: Відкриті трубопроводи — зниження витрат на обслуговування.
Продуктивність: Висока пропускна здатність.
Перш ніж перейти до комплектації воронки, розберемо ще один дуже важливий момент. Воронку часто плутають з аератором думаючи, що ці слова означають одне і те ж пристосування, але це не так. Про застосування воронки та її функції ми говорили вище, зараз розглянемо аератор. Його ще називають «дефлектором», «флюгаркой» або «вентилятором» і не даремно. Адже аератор потрібен для виведення пари з покрівельної конструкції.
Тепер поговоримо докладніше про комплектації парапетної воронки додатковими пристосуваннями.
Ну що ж, підведемо підсумки! Покрівельна парапетна воронка, незважаючи на свою низьку вартість, має великий функціонал при правильно підібраній комплектації і установці. Всі комплектуючі в наявності на нашому складі.