Ізолювання прямокутних повітроводів листовою каучуковою ізоляцією

Повітроводи-важлива частина будь-якої системи клімат-контролю, яка відповідає за подачу і відведення повітря. Якісно підібраний ізоляційний матеріал і його правильний монтаж - це теплоізоляція, Шумоізоляція, анти-конденсація, енергозбереження та безпека будь вентиляційної системи.

Ізолювати повітроводи можна двома варіантами: замоклеющейся каучуковою листовою ізоляцією або звичайної доаучуковой ізоляцією в парі з контактним клеєм.

 Перше, що необхідно зробити: виміряйте короб, що підлягає нанесенню ізоляції.

Примітка: Додайте 5 мм на кожну сторону так, щоб шви встановленого матеріалу були стиснуті.


  • Використовуючи очищувач, очистіть всю ізольовану поверхню. Виріжте листи каучукової ізоляції відповідно до зазначених на малюнку розмірами.
     
  • Нанесіть тонкий шар клею на металеву поверхню воздуховода, а потім на каучуковий лист.
     
  • Після того, як клей трохи підсох («пальцевий метод»), встановіть на проклеєну поверхню каучукову ізоляцію і акуратно притисніть для хорошого зчеплення. Продовжуйте роботу, наносячи клей на обидві поверхні, включаючи кромки листового матеріалу і встановлюючи ізоляцію на повітропровід після того, як клей трохи підсохне.


Примітка: Пам'ятайте, що листову ізоляцію слід приклеювати в напрямку уздовж воздуховода, а не поперек

Відрізані за розмірами каучукові листи повинні бути встановлені з нахлестом 5-10 мм.у місцях перехлеста не наносите клей ні на каучуковий лист, ні на поверхню воздуховода. Там, де з'єднуються два листа, залиште смугу 30 мм і поверхню воздуховода без клею. Будучи стиснутими, шви забезпечують найбільшу міцність і герметичність. Матеріал не повинен бути розтягнутий. Після установки листа заправте ізоляцію в місці нахлеста, в шов і проклейте методом «вологої склейки». Якщо ви вибрали варіант монтажу повітроводів самоклеючим листовим матеріалом, то Вам не знадобляться додаткові пристосування для монтажу.

За допомогою очищувача, очистіть всю поверхню від жиру, бруду і пилу. Виріжте за розміром каучуковий лист. Зніміть захисну плівку і розмістіть лист на повітроводі. З силою натисніть, щоб клейовий шар зчепився з поверхнею. Вирівняйте матеріал і продовжуйте встановлювати ізоляцію, притискаючи її і повільно знімаючи захисну плівку. На стикових з'єднаннях залиште нахлест 5 мм для стиснення матеріалу. Після установки листа заправте ізоляцію в місці нахлеста в шов і проклейте методом «вологої склейки».

Якісна ізоляція і правильний монтаж повітроводів продовжить термін служби кліматичної системи.

Для прорахунку листової ізоляції для воздуховода, звертайтеся до нашого фахівця по телефону:


38 (067) 325-35-31

Вознюк Анна