Набір аксесуарів VENUS 5+1

Набір для ванної складається з: дзеркало, стакан для зубних щіток, поличка для косметики, мильниця, тримачі для рушників і паперу.

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Набір аксесуарів VENUS 5+1
  2. Диспенсери та аксесуари для ванної кімнати
  3. Каталог

Шукайте аксесуари у ванну кімнату? Хочете все та одразу? У нас є супер варіант! Це набір 5в1 від турецького виробника Maxiflow. Він включає в себе всі необхідні аксесуари для ванної кімнати. А саме: дзеркало, стакан для зубних щіток і пасти, поличку для косметики, мильницю, тримачі для рушників і паперу. В ньому продумано все - від надійної упаковки і до стильного дизайну. Всі складові виконані в одному стилі, адже це так зручно.

  • Дзеркало має розмір 40х50см. Всі кріплення для нього йдуть в комплекті.
  • Стакан для зубних щіток виготовлений з матового скла, а його держатель з нержавіючої сталі. Він кріпиться до стіни на два монтажних отвори за допомогою дюбелів (йдуть в комплекті).
  • Полиця для косметики виготовлена також з матового скла під стиль склянки для щіток. З обох сторін вона має кріплення з нержавіючої сталі. Монтується на два посадочні отвори з кожного боку до стіни.
  • Мильниця також є настінним елементом. Тримач і кільце виготовлені з нержавіючої сталі. Сама мильниця з скла, у матовому виконанні. Призначена для твердого кускового мила. Вона є знімним елементом, що спрощує очищення від забруднень.
  • Тримачі для паперу та рушників виготовлені з нержавіючої сталі. Кріпляться до стіни на два монтажних отвори за допомогою дюбелів (йдуть в комплекті). Тримач рушників виконаний у вигляді кільця, щоб виглядати стильно і неабияк. Тримач для паперу виконаний в класичній крюкообразной формі.

Всі складові виглядають гармонійно і доповнюють один одного. Набір не тільки довго прослужить Вам, але і скоротить час на підбір аксесуарів і їх монтаж.

Сфера застосуваня: квартири, будинки, готелі.

Призначення: набір аксесуарів
Комплектація: дзеркало, мильниця, стакан для щіток, полку, тримачі для паперу та рушників
Монтаж: настенний
Колір: хром
Матеріал: нержавіюча сталь, скло
Кріплення в комплекті: так
Упаковка: картонна коробка
Країна виробник: Туреччина
Бренд: Maxiflow
Артикул: AK.2203700P

Супутні матеріали