Набір змішувачів 4в1 Adell

В комплект входить: змішувач для ванни, змішувач для раковини, кухонний змішувач і душовою шланг з лійкою .

4 674
грн

x
шт.
=
4 674 грн

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Набір змішувачів 4в1 Adell
  2. Диспенсери та аксесуари для ванної кімнати
  3. Каталог

Набір змішувачів для ванної та кухні 15000600 Adell включає в себе:

  • змішувач для ванни
  • змішувач для раковини
  • кухонний змішувач
  • душовий шланг з лійкою

Всі змішувачі виготовлені з латуні. Лійка виготовлена з АВС пластика і покрита хромом. Всі складові набору виконані в одному колірному відтінку і гармонійні за стилем і формою.

Змішувач для ванни і душа 15190501 – змішувач одинважільного типу управління. Цей змішувач монтується в стіну, попередньо зробивши туди розводку труб для подачі води. Модель йде на два режими подачі води: з крана і з душового шланга. Для другого режиму внизу вироби в подшланговое з'єднання потрібно вкрутити душовий шланг з лійкою. Для подачі води з лійки, дивертор змішувача потрібно підняти вгору.

У комплекті йде до виробу 2 ексцентрика і гумові прокладки для підключення до труб холодного та гарячого водопостачання. Також в комплекті йдуть дві декоративні заглушки. Змішувач має аератор, що дозволяє воді мати однорідний потік. Донний клапан має різьблення G½. Всередині змішувача встановлений керамічний картридж 35 мм. Дана модель підійде для наповнення ванни, набору води у різні ємності тд. Витрата води 9л/хв

Змішувач для раковини 15190101 - це також модель управління одинважільного. В комплект входять: ущільнювальна гумка, підставка з металу, гайка для затяжки і 2 шланга для підключення до труб холодного та гарячого водопостачання. Монтується змішувач на одне монтажний отвір. Для економної витрати води він має вбудований аератор. Також всередині змішувача є керамічний картиридж 35мм. Витрата води 9л/хв.

Змішувач для кухні 15194031 – також одинважільного управління. В комплект входить: ущільнювальна гумка, гайка для затяжки, плюсом буде те, що вилив досить високий, а це значить - буде зручно набирати воду у великі ємності, або мити великогабаритну посуд. Змішувач має аератор і керамічний картридж 40мм. Витрата води 9л/хв.

Душовий шланг і лійка – лійка має 1 режим подачі води з витратою в 99л/хв. Шланг довжиною 1,5 м з підключенням на½. В комплект входять 2 ущільнювальні гумки, щоб уникнути протікання.

 

Супутні матеріали