Лоток водовідвідний MEDIUM

Каталог > Дренажне водовідведення

Лоток водовідвідний MEDIUM

Водовідвідні лотки відносяться до класу навантаження В - до 12,5 т на 1 кв.м і комплектуються решітками з композитного пластику, посилені вуглецевим волокном.

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Лоток водовідвідний MEDIUM
  2. Дренажне водовідведення
  3. Каталог

Водовідвідні лотки серії MEDIUM відносяться до класу навантаження в. навантаження становить до 12,5 т на 1 кв. м.

Система поверхневого водовідведення MEDIUM аналогічна системі STANDART 100, але лотки цієї системи комплектуються гратами з композитного пластику, посилені вуглецевим волокном. Потужна система ребер надає лотку стійкість до високих навантажень.

Галузь застосування:

  • автостоянки, гаражі, паркінги
  • дороги з рухом легкового транспорту
  • території індивідуальних забудов
  • пішохідні зони, парки і сади

При створенні водовідведення на рівній поверхні, використовують пластикові канали різних висот з цієї серії, тобто застосовують систему «каскад».

Завдяки невисокій глибині лотків їх можна застосувати на будь-яких територіях, де встановити глибокий канал практично неможливо.

Композитний пластик забезпечує необхідну міцність конструкції і стійкість до температурних і хімічних впливів, не схильний до корозії, гниття і руйнування. Відмінно протистоять пошкодження від автомобілів і засмічення від листя завдяки спеціальній структурі осередків решітки.

Лоток має сформований отвір для підключення труби 50 і 100 мм, спеціальний паз для розпилу лотка, спеціальний паз для підключення інших лотків під кутом 900.

Серія MEDIUM являє собою:
1. Пластикові лотки висотою від 85 до 195 мм
2. Заглушки і заглушки-перехідники для лотків
3. Решітка з посиленого композитного пластику.

Супутні матеріали