Душові лотки Prime Scala під плитку

Каталог > Душові трапи

Душові лотки Prime Scala під плитку

Душовий лоток під плитку має горизонтальний поворотний сифон на 360 градусів і фланець з стійкого до перепадів температур пластика (від -30 до 75 °C)

від 796
грн

x
шт.
=
від 796 грн

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Душові лотки Prime Scala під плитку
  2. Душові трапи
  3. Каталог

Душові канали серії Прайм Скеля (код 4026.360) – це відмінне рішення для облаштування душової зони як особистого, так і громадського користування.

Комплектація душового каналу:

  • Корпус (з поворотним сифоном на 360градусов)
  • Ніжки
  • Затвор (сухий)
  • Сітка (поставляється в захисній п/е плівці)
  • Гачок для швидкого знімання решітки

* Виріб упаковано в картонну коробку

Декоративна решітка даного лотка виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304. Товщина сталі 1мм. На неї нанесена захисна поліетиленова плівка, знімати яку потрібно після закінчення облицювальних робіт. Корпус, затвор, ніжки і горизонтальний фланець виготовлені зі стійкого до перепадів температур пластика (від -30 до 75 °C). Низька монтажна висота лотка підійде для установки практично в будь-якому приміщенні (регулювання ніжок від 55-85мм). Фланець в конструкції дозволяє надійно нанести гідроізоляцію навколо решітки.

Одне з очевидних переваг даної моделі – горизонтальний поворотний сифон на 360 градусів. Він дозволяє безперешкодно підключити лоток навіть при важкодоступному стані каналізаційної труби. Сифон має вихід DN50.

Усередині жолоба встановлений сухий затвор, що перешкоджає проникненню запахів у приміщення. Він працює за принципом «хлопавки», яка відкривається від тиску стічної води, і також легко закривається після її стоку. Пропускна здатність лотка 32л/хв – це в 2-3 рази вище, ніж подача води навіть з найбільшою лійки. Якщо у сток лотка потрапили волосся або дрібне сміття, скористайтесь гачком (йде в комплекті) для того щоб зняти решітку і видалити забруднення.

Серія Прайм Скеля має малюнок решітки: "під плитку" (повна решітка або решітка під кладку плитки).

Малюнки "дощ", "квадрат", "хвиля" під замовлення.

Довжина лотка: 50, 60 см (під замовлення 33, 40, 80 см)

Супутні матеріали