Душові лотки Prime 360

Каталог > Душові трапи

Душові лотки Prime 360

Душовий лоток має поворотний сифон на 360 градусів і горизонтальний фланець, виготовлений з міцного поліпропілену.

від 672
грн

x
шт.
=
від 672 грн

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Душові лотки Prime 360
  2. Душові трапи
  3. Каталог

Душові канали серії Прайм (код 4023.360) – поєднують в собі ключові якості: доступну ціну, стильний дизайн, легкий монтаж.

Комплектація душового каналу:

  • Корпус (з поворотним сифоном на 360 градусів)
  • Ніжки
  • Затвор (сухий)
  • Сітка (поставляється в захисній п/е плівці)
  • Гачок для швидкого знімання решітки

* Виріб упаковано в картонну коробку

Корпус, затвор, ніжки і горизонтальний фланець виготовлені з міцного поліпропілену. Ніжки лотка сприяють легкому монтажу за рахунок регулювання висоти від 55-85мм. Фланець у даній конструкції потрібен для надійної укладання гідроізоляції. Решітка виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304. На неї наклеєна п/е плівка, яка служить захистом від бруду і подряпин при монтажі і до моменту експлуатації.

Душовий лоток має поворотний сифон на 360 градусів, що дозволяє безперешкодно підключити лоток до каналізаційної труби навіть з самим важкодоступним підключенням. Вихід у вироби горизонтальний з діаметром підключення до системи каналізації 50 мм. Висока пропускна здатність в 32л/хв не дасть застоятися воді на поверхні підлоги.

Ще одна ключова перевага даної моделі це – сухий затвор. Він працює за принципом «хлопавки», яка відкривається від тиску стічної води, і також легко закривається після її стоку. Даний затвор точно не дасть каналізаційних запахів потрапити в приміщення. При очищенні стоку від волосся досить зняти решітку з допомогою гачка (йде в комплекті) і видалити сміття з ринви.

Серія Прайм має малюнок решітки: "дощ".

Малюнки: "квадрат", "хвиля" і "під плитку" (повна решітка або решітка під кладку плитки) поставляються під замовлення.

Довжина лотка: 33, 50, 60 см (під замовлення 40 і 80 см)

Супутні матеріали