Душові лотки Prime Legal 360

Каталог > Душові трапи

Душові лотки Prime Legal 360

Мають поворотний сифон на 360 градусів і горизонтальний фланець, решітка і рамка виконані з нержавіючої сталі.

від 682
грн

x
шт.
=
від 682 грн

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Душові лотки Prime Legal 360
  2. Душові трапи
  3. Каталог

Душові канали серії Прайм Легал (код 4024) - поєднують в собі ключові якості: доступну ціну, стильний дизайн, легкий монтаж. Відрізняється від серії 4023 наявністю підрамника з нержавіючої сталі для більш естетичного вигляду в приміщенні.

Комплектація душового каналу:

  • Корпус (з поворотним сифоном на 360 градусів)
  • Ніжки (регулюються по висоті)
  • Затвор (сухий)
  • Решітка (поставляється в захисній п / е плівці)
  • Підрамник під решітку з нержавіючої сталі AISI 304


Корпус, затвор, ніжки і горизонтальний фланець виготовлені з міцного поліпропілену. Ніжки лотка сприяють легкому монтажу за рахунок з регулювання висоти від 55-85мм. фланець в даній конструкції потрібен для надійної укладання гідроізоляції. Решітка виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304. На неї наклеєна п / е плівка, яка служить захистом від бруду і подряпин при монтажі і до моменту експлуатації.

Душовий лоток має поворотний сифон на 360 градусів, що дозволяє безперешкодно підключити лоток до каналізаційної труби навіть з самим важкодоступним підключенням. Вихід у вироби горизонтальний з діаметром підключення до системи каналізації 50 мм.висока пропускна здатність в 32л/хв не дасть застоятися воді на поверхні підлоги. 

Ще одна ключова перевага даної моделі це-сухий затвор. Він працює за принципом» хлопавки", яка відкривається від тиску стічної води, і також легко закривається після її стоку. Даний затвор точно не дасть каналізаційним запахів потрапити в приміщення. При очищенні стоку від волосся досить зняти решітку за допомогою гачка і видалити сміття з жолоба.

Серія Прайм Легал має малюнок решітки: “дощ”.

Довжина лотка: 33, 50, 60, 80 см (під замовлення 40 см)
Малюнок решітки: «дощ»
Артикул: 4024
Пропускна спроможність: 32 л/хв
Підключення: поворотний сифон на 360º до труби 50мм
Виробник: Туреччина
Упаковка: картонна коробка

 

 

Супутні матеріали