Контейнери для сортування сміття

Каталог > Контейнери для сортування сміття

Контейнери для сортування сміття

Контейнери для роздільного збору сміття з нержавіючої сталі марки AISI 304 з рамкою тримачем на ніжках.

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Контейнери для сортування сміття
  2. Контейнери для сортування сміття
  3. Каталог

Контейнери для сортування сміття - це не просто яскраве доповнення інтер'єру будинку! У сучасному світі, де кожному потрібно задуматися і подбати про екологію - ця вже просто необхідність. 

Набір включає в себе три урни з обідками і раму, три наклейки. Всі перераховані елементи виготовлені з нержавіючої сталі AISI 430. Кожне відро має свій колір: червоний, синій і жовтий. Що дозволяє візуально їх відрізняти навіть без наклейки з назвою відходів. Висота кожного відра - 69,5 см і діаметр - 27см.

Ободок має всередині отвір, через яке сміття потрапляє в контейнер. Так як ободок є знімним елементом, його можна використовувати для фіксації сміттєвого пакета. Загальна довжина конструкції з рамою-100см.на наклейках які входять в набір написано, який вид сміття буде приймати контейнер. Там перераховано: папір, метал, пластик. Ви можете самі вибрати, яку наклейку на який колір сортера наклеїти.  Також ви можете сортувати і інші відходи, не прив'язуючись до наклейок.

Сортери можна поставити як на вулиці, так і в приміщенні. Вони прості в догляді, ударостійкі, стійкі до температур і корозії.

Вид: контейнери для сортування сміття
Тип: з обідком
Застосування: для паперу, металу, пластику
Габарит: 40 л (об'єм одного контейнера) (діаметр 27 см, Висота 69,5 см)
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 430
Колір: червоний, синій, жовтий
Упаковка: картонна коробка
Країна виробник: Туреччина
Бренд: Maxiflow
Артикул: AT.103.3100В

Супутні матеріали