Поручень прямий

Поручні прямі – це лінійні конструкції з нержавіючої сталі марки AISI 304, підходять для установки у ванних і туалетних кімнатах.

від 540
грн

x
шт.
=
від 540 грн

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Поручень прямий
  2. Поручні та опори для інвалідів
  3. Каталог

Поручні прямі - це лінійні конструкції з нержавіючої сталі марки AISI 304. Вони встановлюються у ванних і туалетних кімнатах. З кожного боку поручень має два монтажних отвори. Також з кожного боку є дві декоративні накладки діаметром 52 мм. 

Поручні допомагають обходитися людям з обмеженими можливостями без сторонньої допомоги. Поручні забезпечують підтримку при ходьбі, стоянні і сидінні. Поручні підійдуть для людей з порушеннями опорно-рухового апарату, після операції, літніх людей. Головною перевагою таких конструкцій є-міцність.

Сфера застосування: медичні установи, готелі, санаторії, будинки престарілих, аеропорти, ТРЦ, вокзали, квартири і приватні будинки.

Кріплення: поручні кріплять на стіну. Вона повинна бути несучою. Якщо ж кріплення поручнів виробляють на гіпсокартонну стіну, повинні бути передбачені несучі заставні. Кріпильні елементи йдуть в комплекті.

Рекомендована висота установки: 70-75 см

Діаметр труби поручнів: 19, 25, 32 мм

Довжина поручнів: 20, 30, 40, 50, 60 см

Країна виробник: Туреччина

Бренд: Maxiflow

Артикул: 4819

Супутні матеріали