Кутовий внутрішній поручень

Каталог > Поручні та опори для інвалідів

Кутовий внутрішній поручень

Поручень повністю виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 304, встановлюється горизонтально на розі двох стін.

1 190
грн

x
шт.
=
1 190 грн

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Кутовий внутрішній поручень
  2. Поручні та опори для інвалідів
  3. Каталог

Кутовий внутрішній поручень – встановлюють горизонтально на розі двох стін. Він зігнутий так, що б за нього було зручно триматися. Поручень повністю виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 304. Захоплення з трьома точками кріплення забезпечує надійну установку. Декоративні накладки мають діаметр 52мм. Довговічність, надійність і легкий монтаж – ключові характеристики даної моделі.

Дані поручні встановлюю в душових, ванних і туалетних кімнатах. Для того щоб люди після операції, з інвалідністю, похилого віку, могли стояти, ходити або вставати без сторонньої допомоги. Ключовою перевагою використання, є міцність поручня – за рахунок цього він витримує великі навантаження.

Сфера застосування: медичні установи, готелі, санаторії, будинки престарілих, аеропорти, ТРЦ, вокзали, квартири і приватні будинки.

Кріплення: поручні кріплять на стіну. Вона повинна бути несучою. Якщо ж кріплення поручнів виробляють на гіпсокартонну стіну, повинні бути передбачені несучі заставні. Кріпильні елементи йдуть в комплекті.

Рекомендована висота установки: 75-90 см

Діаметр труби поручнів: 32мм

Розмір поручня: 80х40х12 см

Матеріал: нержавіюча сталь AISI 304

Країна виробник: Туреччина

Бренд: Maxiflow

Артикул: 4831

Супутні матеріали