Відро для сміття негорюче

Каталог > Сміттєві відра

Відро для сміття негорюче

Відро для сміття серії 4507 – це єдиний негорючий варіант, так як воно виготовлене повністю з нержавіючої сталі AISI 430.

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Відро для сміття негорюче
  2. Сміттєві відра
  3. Каталог

Відро для сміття серії 4507 – це єдиний негорючий варіант, який випускає даний виробник. Це відерце виготовлене повністю з нержавіючої сталі AISI 430. Що робить його максимально міцним, довговічним і стійким до температурних перепадів.

Модель складається з двох елементів: самої відра, і обідка. Обідок – це знімна деталь. Він потрібен не лише як естетичний акцент, він також може закріплювати сміттєвий пакет. Відерце поставляється в картонній коробці. А зовні на виріб нанесена захисна плівка ПЕ, яку легко зняти вже перед експлуатацією.

Така модель підійде для збору будь-якого сміття, в тому числі і сигаретних недопалків, так як воно не боїться вогню, на відміну від пластикових аналогів. Напевно, єдиним його недоліком буде невеликий обсяг – всього 8л.

Сфера застосування: квартири, будинки, готелі, офіси, медичні заклади, ресторани і кафе, масажні салони, салони краси, дитячі сади і тд.

Вид: відро
Тип: з обідком
Застосування: для сміття
Об'єм: 8 л
Габарити: 8 л (діаметр 21 см і висота 25 см)
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 430
Колір: хром
Упаковка: картонна коробка
Країна виробник: Туреччина
Бренд: Maxiflow
Артикул: 4507

Супутні матеріали