Урна-попільничка циліндрична з решіткою

Каталог > Сміттєві відра

Урна-попільничка циліндрична з решіткою

Урна-попільничка виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 430, має кришку з отворами для збору попелу.

ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ

Введите свои данные

  1. Урна-попільничка циліндрична з решіткою
  2. Сміттєві відра
  3. Каталог

Урна-попільничка циліндричної форми призначена для установки на вулиці або в приміщенні. Вона дозволяє збирати не тільки сміття, але і недопалки і попіл. Урна відмінно впишеться в зони, відведених для куріння.

Урна-попільничка виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 430. Вона складається з: циліндричної урни, верхньої кришки, нижній «тарілки». «Тарілка» і кришка є знімними елементами. Кришка має отвори для збору попелу, про неї можна загасити сигарету. «Тарілка» служить контейнером для збору попелу, а також своєрідною кришкою для циліндричного відра. Для збору більш крупного сміття в урні є бічний отвір. Це дозволяє відокремити сміття від недопалків, які можуть запалити сміття. Але навіть якщо таке станеться, з виробом нічого не станеться, так як воно виготовлено з міцної сталі.

Урна проста у догляді, досить протерти її вологою ганчіркою і миючим засобом. Дана модель поставляється в коробках. На саму урну-попільничку нанесена захисна плівка ПЕ. Це дозволяє вберегти виріб від подряпин і пошкоджень при транспортуванні.

Сфера застосування: аквапарки, готелів, ТРЦ, ресторани і кафе, казино, офіси, медичні установи, масажні салони, салони краси і тд.

Вид: відро
Тип: з решіткою
Застосування: для сміття, недопалків і попелу
Об'єм: 15 л
Габарити: 15 л (діаметр 26 см і висота 60 см)
Матеріал: нержавіюча сталь AISI 430
Колір: хром
Упаковка: картонна коробка
Країна виробник: Туреччина
Бренд: Maxiflow
Артикул: 4513

Супутні матеріали